Hygienická opatření

Hygienická opatření na prodejně

Vzhledem na aktuální situaci a v souladu s nařízeními Vlády ČR platí až do odvolání na prodejně následující pravidla:

Vstup jen s respirátorem třídy FFP2
nebo KN95

Ministerstvo zdravotnictví v reakci na nepříznivý vývoj epidemie covid-19 přichází s mimořádným protiepidemickým opatřením, které od čtvrtka 25. února 2021 stanovuje osobám nad 15 let povinnost nosit respirátor bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2/KN 95) ve vnitřních prostorech prodejen, provozoven služeb, mezinárodních letištích, MHD včetně nástupišť a čekáren a v motorových vozidlech, pokud v nich necestují osoby z jedné domácnosti.

Vyhněte se kontaktu

Dodržujte odstup jak od personálu, tak i od ostatních zákazníků alespoň 2 metry, vyhýbejte se fyzickému kontaktu.
Vstoupit do prodejny mohou maximálně 2 zákazníci!!!

Použijte dezinfekci na ruce

Při vstupu do prodejny prosím použijte dezinfekci na ruce, kterou jsme pro Vás připravili a je Vám k dispozici přímo při vstupu.

Nasaďte si jednorázové rukavice

Při vstupu Vám budou k dispozici jednorázové rukavice.

SYMPTOMY

Jestliže u Vás bude personál pozorovat jakýkoliv příznak onemocnění COVID19, budete požádáni o okamžité opuštění prostorů prodejny. Snažíme se náš personál chránit. Pokud se necítíte na 100% dobře, prosíme Vás, abyste do obchodu vůbec nechodili. Zboží Vám rádi pošleme kurýrem nebo našim pravidelným rozvozem.

HOREČKA

KAŠEL

DUŠNOST

Zákaz vstupu dětí!

Momentálně je na prodejnu vstup dětí zakázán. Jedná se o bezpečnostní a hygienické opatření, protože děti onemocnění COVID19 většinou přenášejí bez jakýchkoliv příznaků.