Porta - DKP Market
 

Porta

porta_logo

Máme téměř 30 let zkušeností.

Víme, že pro každého člověka je nejdůležitější jeho domov a každý domů začíná dveřmi.
Otevírají a zavírají náš soukromý svět, ve kterém se chceme cítit šťastně a bezpečně.

Naší příjemnou starostí je vytvoření takových dveří, které budete otevírat s chutí a radostí, aby jste překročili každý práh v nejdůležitějším místě na světě- Vašem domě.

o-firmie_dystrybucja

Tvoříme pro Sebe

Už 30 let využíváme nejnovější technologie a trendy. Naši specialisté z oddělení Inovace a R & D sledují novinky světového designu a přizpůsobují je Vaším  potřebám.

Chceme ve Vás uvolnit vášeň a kreativitu, proto dáváme možnost personalizaci dveří a to největší na trhu. Můžete je přizpůsobit svému interiéru, kdy rozhodujete nejen o odstínu, ale právě o nestandardním modelu a rozměrech. Díky tomu, dveře, které si vyberete, jsou Vaše od začátku do konce.

Kvalita

Investujeme do moderní a automatizované technologie výroby, abychom mohli na trh dodávat dveře s nejvyšší kvalitou. Na každém kroku projektu našich výrobků pracují vysoce kvalifikovaní specialisté a architekti. Vlastníme strojový park, dodaný od německých a italských výrobců, a na kterém je patrná nejnovější generace zařízení na výrobu dveří a zárubní.

Neustále investujeme do moderních výrobních prostor a pro výrobu používáme produkty a příslušenství nejvyšší jakosti. Vše směřuje k tomu, aby mohli naše dveře mnoho let zdobit Váš domov.

Spoločné úsilie

Ceníme si především mládí, nápadů a vizí. Věříme potenciálu našich rodilých architektů a projektantů, kteří hledají možnosti jak předvést světu svůj talent. Zveme proto ambiciózní mladé projektanty ke spolupráci a k účasti v soutěžích Porta, aby se mohli předvést se svými čerstvými, často překvapujícími nápady na designová řešení.

Aktivně prezentujeme výtvory našich laureátů a vítězné práce jsou prezentovány na prestižních veletrzích interiérového designu. V roce 2012 a 2013 se vítězové mohli se svými pracemi představit během Łódź Design Festiwal, v roce 2015 na veletrzích aréna DESIGN v Poznani.