QUICK • STEP - DKP Market
 

QUICK • STEP

quickstep-300x160

Seznamte se s nejnovější generací vysoce kvalitních laminátových a vynilová podlah. Podlahy, které nejenže vypadají výjimečně stylově a přirozeně ale také jsou nárazuvzdorné a hlavně 100% odolné vůči vodě.

Laminátové podlahy Quick Step jsou vytvořeny tak aby vám vydržely celý život. Díky svým šikovným inovacím jako je Scratch Guard se vypořádají s nástrahami poškrábání a jsou desetkrát odolnější.

 

Mají nepromokavou technologii HYDROSEAL, kterou u nás najdete v pěti laminátových kolekcích. Povrch podlahy je zcela utěsněn, takže bakterie nečistot ani rozlité tekutiny nemají šanci. Také se nová laminátová podlaha pyšní 25 letou zárukou.

Dub Estate svetlosivý_dkp_web

Vinylová podlaha Quick-Step je příjemný zážitek v každém směru: jejich přírodní design upoutá zrak, jsou měkké a teplé na dotek a díky jejich akustickým vlastnostem vás nebude obtěžovat nežádoucí hluk podpatků, bot, tenisek nebo tlapek domácí mazlíčky.

Ideální při renovaci, je velmi tenká a snadno se montuje (díky patentovanému klik systému Uniclic Multifit). A po přidání pevných vinylových krytin je nyní k dispozici vinylové řešení pro jakýkoliv typ podkladu (vyrovnaný, nepravidelný nebo velmi nepravidelný).

Alpha Vinyl: vysoce výkonné tuhé podlahy

100% voděodolná

 

Alpha Vinyl nabízí náš pokročilý vodotěsný klik systém. V kombinaci s naší vodoodpuzující technologií to zajišťuje plně vodotěsnou podlahu, která je ideální pro kuchyně, koupelny a jiné oblasti náchylné na vlhkost a rozlití. Díky tomu se také vaše nová podlaha mnohem jednodušší čistit.

Mimořádně pevná pro maximální trvanlivost

 

Padající předměty, rozlité pití ani škrábance nemají na podlaze Alpha Vinyl šanci díky ultra pevnému jádru a jedinečné svrchní vrstvě s technologií chránící proti poškrábání a skvrnám. Podlaha tak déle vydrží a vy se můžete doma více uvolnit.

Vhodná pro nerovné povrchy

 

Pevné jádro podlahy Alpha Vinyl nabízí další výhodu: ve většině případů není před instalací nutné připravovat podklad. Podlaha Alpha Vinyl je tak vynikající volbou pro renovační projekty. A na škodu není ani to, že díky uživatelsky přívětivým, patentovaným zámkovým systémům se prkna mimořádně snadno instalují.

Borovice sněžná

AVMP40204

Dub podzimní medový

AVMP40088

Dub podzimní čokoládový

AVMP40199

Dub bavlna útulný šedý

AVMP40202

Dub podzimní hnedý

AVMP40090

Dub ryzí náchový

AVMP40097