Stavební pouzdra - DKP Market
 

Stavební pouzdra

Stavební pouzdra SCRIGNO pro posuvné dveře

Již více než 25 let patří společnost Scrigno ke špičkovým výrobcům a prodejcům pouzder pro posuvné skryté dveře. Široká nabídka výrobků Scrigno umožňuje najít řešení vhodné pro jakoukoli úsporu prostoru. Od pouzder pro dveře, bezobložkové posuvné, ale i otočné dveře a příslušenství.

Scrigno je synonymem zaručené kvality, která umožňuje dlouhou životnost. Na kolečka vozíku a na integritu příčky vedení z anodizovaného hliníku poskytuje výrobce 20-letou záruku.

SCRIGNO S Tech

 

Technické parametry při pouzdru do zděné příčky: konstrukce kapsy je z pozinkovaného plechu o tloušťce 0,5 mm na bocích / zadním profilu a 0,8 mm na horním / spodním profilu.

  • Bok kapsy je vyroben z jediného kusu plechu a vyznačuje se svislým žebrováním s roztečí 100 mm. Žebrování poskytuje konstrukci vyšší pevnost.
  • Kovová síť, která kompletuje bok, je z pozinkované oceli a je připevněna k boku prostřednictvím spon, umožňuje vynikající přilnavost omítky.
  • Spolu s plechovou kapsou se dodává perlinka, která se umisťuje v horní části na místě spoje mezi plechovou kapsou a zdivem (z obou stran).
  • Chrání před možným vznikem malých prasklin v omítce. Pouzdro je vybaveno dvěma spojovacími rozpěrami potřebnými k instalaci.
  • Součástí balení je systém Scrigno Soft, zpomalovač zavírání posuvných dveří do 30 kg.